Przydatne breloczki do kluczy

Aby zawsze widzieć, gdzie położyło się klucze od domu lub samochodu, warto oznaczyć je charakterystycznymi lub kolorowymi brelokami, które od razu pomogą je odnaleźć.

Breloczki do kluczy

Popularne stają się breloki z logo konkretnej firmy, które stają się jej reklamą, a jednocześnie są miłym prezentem dla pracowników i klientów. Miłym akcentem są breloczki nawiązujące do ulubionych filmów, posiadanych pasji albo takie z motywacyjnymi lub śmiesznymi napisami. Wśród breloczków do kluczy królują te wykonane z akrylu, jednak spotkać można także breloczki paskowe.

Metalowe kółka do kluczy

Dla wszystkich tych, którzy cenią sobie styl i prostotę, rozwiązaniem stają się kółka zrobione z metalu. Pozwalają one na zebranie razem kilku najpotrzebniejszych kluczy, albo podzielenie ich według własnych preferencji. Dzięki takim brelokom nic się nie zgubi, bo zaciski są mocne i jednocześnie praktyczne. Wybierając do kluczy breloczki metalowe można zdecydować się na takie wykonane ze stali, niklowane i hartowane. Mogą być one proste lub karbowane, albo ułożone w nietypowe kształty. Co ciekawe, oprócz funkcjonalności związanej z kluczami, można do nich doczepiać także numerki szatniowe i inne rzeczy, które mogłyby łatwo się zgubić.